Cína - Jelínek František (Praha 1882 - 1961 Praha)
Krajina s chalupou, signováno a datováno vpravo dole F. Cína Jelínek 39, olej/plátno, 50 x 70 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |